Sunstar GUM® izplatītājs Latvijā
"Darba Vides Eksperti" SIA
Slokas iela 70-77, Rīga
(+371) 67991171
(+371) 29279193
danuta.rumjanceva@stomatologi.lv

(1745) GUM® Original White 
Zobu pasta 75 ml

Baltinoša zobu pasta, 75 ml. Īpaši tīrošais mikronizētais ranioksīds notīra pigmentus no zoba virsmas, nebojājot emalju. Jaunā, aktīvā, pretpigmentu iedarbības viela veicina to izšķīšanu un novērš zobu iekrāšanos (bez balināšanas, peroksīda vai abrazīva). Paaugstinātā fluorīda koncentrācija (1490 ppm) nodrošina efektīvu pretkariesa iedarbību, kas stiprina zobu emalju palielinot tās minerālu rezistenci. Tā kā produkcija nesatur agresīvas balinošās vielas arī smaganas saglabājas veselas. Gum Original White zobu pasta ir pierādīta par efektīvu zobu pigmentu novērsēju. Nodrošina dabīgi baltu zobu krāsu. 
Sastāvs:
 Aqua, Hydrate Silicia, Sorbitol, Glycerin, PRG-8, Cellulose Gum, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Disodium C12-14, Pareth-2 Sulfosuccinate, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Titanium Dioxide, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, Potassium Acesulfame, o-Cymen-5-ol, Limonene, Linalool. Satur: 0.33% w/w Sodium Fluoride (1490 ppm fluorīda jons).

(1722) GUM® Sensi Vital®
Zobu pasta jutīgiem zobiem

Speciālā formula novērš zobu jutīgumu un nodrošina mutes dobuma dabīgā stāvokļa atjaunošanos. Veicina zobu emaljas remineralizāciju un atjauno smaganu veselību.
Potassium Nitrate (5%) - 
mazina un novērš nepatīkamo zobu jutīguma sajūtu (klīniski pierādīts). Aloe Vera – dabīgs līdzeklis audu bojājumu novēršanai un atjaunošanai.

Sastāvs:
 Sorbitol, Aqua, Hydrated Silica, Isomalt, Potassium Nitrate, Panthenol, Aroma, Xanthan Gum, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Fluoride, Aloe Barbadensis, Tocopheryl Acetate, Cocamidopropyl Betaine, Allantoin, Sodium Saccharin, Sodium Methylparaben, CI 42090, Limonene. Satur: 5% Potassium Nitrate,0.33% w/w Sodium Fluoride (1490 ppm fluorīda jons).

(1710) GUM® Caries Protect
Zobu pasta 75ml

Zobu pasta katrai dienai, mutes veselības veicināšanai. Pilnīga zobu aizsardzības sistēma. Izomalts palīdz palielināt fluorīdu athēziju zobu virsmām un uzlabo emaljas mineralizāciju. Fluorīdi un cinka oksīds stiprina un aizsargā dentīna sakni veidojošo virsmu, palielina dentīna pretošanos spēju pret skābju iedarbību un mazina kalcija zudumu. Vitamīns E un Pro-vitamīns B5 palīdz uzturēt smaganas veselīgas un nostiprina zobus. Pieaugušajiem un bērniem vecākiem par 6 gadiem.
Sastāvs:
 Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Isomalt, Cellulose Gum, Aroma, Zinc Oxide, Panthenol, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Monofluorophosphate, Titanium Dioxide, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride, Sodium Methylparaben, Tocopheryl Acetate, Limonene. Satur: Satur 1490 ppm fluorīdu jonus (0,41% nātrija monofluorfosfātu un 0,21% nātrija fluorīdu)

(1790) GUM® Paroex® 0.12% 
0,12% hlorheksidīna diglukonāts + 0,05% cetilpiridīnija hlorīds. • Vitamīns E • Pro - Vitamīns B5 • Aloja Vera
Zobu gēls 75ml

Profesionāla zobu aplikuma kontrole optimālai smaganu veselībai Īslaicīgai ārstēšanai. Palīdz jutīgu smaganu gadījumos, samazina zobu aplikuma veidošanos, atjauno smaganu audus līdz veselīgam stāvoklim. Dubulta pretaplikuma sistēma. 
GUM® PAROEX ĪSLAICĪGĀS ĀRSTĒŠANAS zobu gēls ir specifisks līdzeklis profesionālai zobu aplikuma kontrolei, lai uzlabotu iekaisušu periodontālo audu veselību. Tas ir ideāls tikpat labi pirms un pēc mutes dobuma operācijām, zobu raušanas un implantu ievietošanas.Gēla formulas sastāvā ir uzlabota Dubultas Iedarbības Pretaplikuma Veidošanās Sistēma, kura satur:0,12% hlorheksidīna diglukonātu, kas ir profesionāli rekomendējams smaganu veselības atjaunošanai. Tas ir plaša spektra antiseptisks līdzeklis ar ilglaicīgu spēju likvidēt un novērst kaitīgo baktēriju veidošanos, kas veicina zobu aplikuma un periodontālo problēmu palielināšanos. CPC (cetilpiridīnija hlorīds), pretmikrobu aģents, kas paaugstina hlorheksidīna efektu un labāk aktivizē baktēriju toksīnu atbrīvošanos. GUM® PAROEX ĪSLAICĪGĀS ĀRSTĒŠANAS zobu gēls satur arī: Vitamīnu E, vienu no iedarbībākajiem antioksidantiem, kas palīdz cīnīties pret šūnu novecošanos un saglabā veselassmaganas. Aloe Vera palīdz hidratizēt un atjaunot iekaisušus smaganu audus. Pro-Vitamins B5 palīdz atjaunot jūsu smaganas un uzturēt tās labā tonusā. GUM® PAROEX zobu gēls nesatur anjonu putu veidotājus (tādus kā NLS), kas samazina hlorheksidīna efektivitāti un var izraisīt smaganu kairinājumu un čūlas mutes dobumā.
TIKAI PIEAUGUŠAJIEM. ĀRĒJAI LIETOŠANAI. NENORĪT.

 

(1750) GUM® PAROEX® 
Zobu pasta 75 ml

Aizsargā zobus un nodrošina pret nepatīkamu elpu. 
Iedarbība. Produkts satur hlorheksidīnu (0,06%), cetilpiridīnija hlorīds (0,05%), Aloja Vera un izomaltu. Hlorheksidīns un cetilpiridīnija hlorīds aizsargā jūtīgās un maigās smaganas un mazina aplikumu veidošanos mutē kā arī mazina nepatīkamu elpu. Iedabības efektivitātei iesakām bez GUM®Paroex zobu pastas lietot arī GUM® Paroex mutes skalošanas līdzekli. 
Sastāvs: Sorbitol, Aqua, Hydrated Silicia, Isomalt, Hydroxyethylcellulose, Cocamidopropyl Betaine, PEG-40, Hydrogenated Castor Oil, Panthenol, Aroma, Titanium Dioxide, Sodium Fluoride, Sodium Saccharine, Sodium Methilyparaben, Aloe Barbadensis, Chlorhexidine Digluconate, Celylpyridinium Chloride, Tocopherol, Limonene

(3040) GUM® HaliControl™ 
Zobu gēls 75ml

Tūlītēji svaiga elpa
Ilgstoša aizsardzība
Zobu pasta gēla veidā

 • Nevainojami veselīga elpa – saista un neitralizē nepatīkamo aromātu veidojošos savienojumus
 • Tūlītēja un ilgstoši Svaiga Elpa pateicoties progresīvai atvēsinošai tehnoloģijai
 • Ilglaicīga aizsardzība – novērš sliktu elpu veidojošo baktēriju darbību
 • Nostiprina un aizsargā zobu emalju ( Fluorīdi + Izomalts)
 • Satur 0.33% w/w Nātrija Fluorīdu (1490 ppm fluorīdu joni)

Pieaugušajiem un bērniem no 7 gadu vecuma.

(3002) GUM® KIDS
Zobu pasta 50 ml 2-6 gadus veciem bērniem

Fluorīdi + Izomalts = Unikāla formula, kas paaugstina emaljas remineralizāciju

 • 500ppm fluorīdi + Izomalts
 • Zema abrazivitāte
 • Svaigu zemeņu nots

(3004) GUM® JUNIOR
Zobu pasta 50 ml 7-12 gadus veciem bērniem

Fluorīdi + Izomalts = Unikāla formula, kas paaugstina emaljas remineralizāciju

 • 1000ppm fluorīdi + Izomalts
 • Zema abrazivitāte
 • Sulīga apelsīnu garša