Sunstar GUM® izplatītājs Latvijā
"Darba Vides Eksperti" SIA
Slokas iela 70-77, Rīga
(+371) 67991171
(+371) 29279193
danuta.rumjanceva@stomatologi.lv

(2040) GUM® Original White
Zobu diegs

Baltinošs zobu diegs ar mikronizētu silīciju un fluorīdiem palīdz atbrīvoties no mīkstā zobu aplikuma un zobakmens vietās kur ar zobu birstīti ir grūti piekļūt. Rūpīga aplikuma kontrole zobstarpu un zemsmaganu līnijas vietās palīdz saglabāt daudz veselākus zobus un smaganas. 30 m

 

(2030) GUM® Expanding
Zobu diegs

Smalks, gluds diegs, viegli ievadāms un lietojams šaurās zobstarpās. Lietojot diegs piebriest, tā nodrošinot labāku zobstarpu tīrību. Maigs smaganām. Ideāli piemērots pacientiem ar jutīgiem zobiem un gingivītu. Novērš aplikuma veidošanos zobu starpās kā arī zem smaganām. 30m

 

(2000) GUM® Easy-Floss
Satīna zobu diegs

Noņem zobu aplikumu gan no zobu starpām gan no smaganām. 30m

 

(1155) GUM® ButlerWeave®
Vaskots zobu diegs. 54.8. m.

(1555) GUM® Fine Floss
Vaskots zobu diegs

Smalks, izturīgs zobu diegs ciešu zobstarpu un smaganu līnijas tīrīšanai. Īpašais „S” veida šķiedru pinums nodrošina izturību un efektīvu aplikuma notīrīšanu. 54.8m

(847) GUM® Flosbrush® Automatic
Zobu diegs

Pašregulējams, ērts rokturis, atļauj viegli sasniegt vietas, kur zobu diegu uztītu uz pirkstiem ir grūti ievadīt. 30m (150 lietošanas reizēm) augstas kvalitātes, viegli vaskots, piparmētru garšu saturošs, premium klases diegs. Mazais un smalkais dizains ļauj viegli manevrēt mutē un starp zobiem.

(890) GUM® Easy Flossers
Zobu diegs

Zobu diegs īpaši iestiprināts sliedītē, kas ļauj viegli piekļūt šaurām zobstarpām, neielecas un neplīst. Ērtais rokturis palīdz efektīvāk kontrolēt aplikuma noņemšanu. Spicais galiņš ļauj tīrīt noteiktas vietas. Izmantojot komplektā esošo futlāri, ērts un drošs starpzobu kopšanas līdzeklis vienmēr būs jums „pa rokai”.

(2080) GUM® Ortho + Floss

Trīs vienā. Speciāls diegs, ideāli piemērots breketu, dentālo tiltu, grūti aizsniedzamu starpzobu vietu tīrīšanai. Iepakojumā 100 gab.

(2090) GUM® Implant + Floss

Speciāls diegs, ideāli piemērots breketu, dentālo tiltu, īpašu starpzobu vietu tīrīšanai.Iepakojumā 50 gab.

 

(840) GUM® Eez-Thu Floss Threaders
Zobu diegs

Kustīga neilona cilpa palīdz izvērt diegu zobstarpās kur pārsvarā nevar piekļūt ar citiem zobstarpu tīrīšanas līdzekļiem. Lieliski piemērots tiltiem, starp savienotiem kroņiem un ap ortodontisko sistēmu posmiem un implantiem.

 

(845) GUM® Flossmate Handle®
Rokturis zobu diegam

Speciāls rokturis zobu diega uztīšanai ērtākai lietošanai un grūti aizsniedzamu zobstarpu tīrīšanai. Lietojams ar jebkuru GUM® zobu diegu.