Sunstar GUM® izplatītājs Latvijā
"Darba Vides Eksperti" SIA
Slokas iela 70-77, Rīga
(+371) 67991171
(+371) 29279193
danuta.rumjanceva@stomatologi.lv
 

GUM® Original White 
Baltinoša līnija

Īpaši tīrošais mikronizētais ranioksīds notīra pigmentus no zoba virsmas, nebojājot emalju. Jaunā, aktīvā, pretpigmentu iedarbības viela veicina to izšķīšanu un novērš zobu iekrāšanos (bez balināšanas, peroksīda vai abrazīva). Paaugstinātā fluorīda koncentrācija (1490 ppm) nodrošina efektīvu pretkariesa iedarbību, kas stiprina zobu emalju palielinot tās minerālu rezistenci. Tā kā produkcija nesatur agresīvas balinošās vielas arī smaganas saglabājas veselas. Gum Original White zobu pasta ir pierādīta par efektīvu zobu pigmentu novērsēju. Nodrošina dabīgi baltu zobu krāsu.

 

GUM® Sensi Vital®
Līnija jutīgiem zobiem

Speciālā formula novērš zobu jutīgumu un nodrošina mutes dobuma dabīgā stāvokļa atjaunošanos. Veicina zobu emaljas remineralizāciju un atjauno smaganu veselību. Potassium Nitrate (5%) - mazina un novērš nepatīkamo zobu jutīguma sajūtu (klīniski pierādīts). Aloe Vera – dabīgs līdzeklis audu bojājumu novēršanai un atjaunošanai.

GUM® Paroex® 
Īslaicīgas ārstēšanas līnija

Profesionāla zobu aplikuma kontrole optimālai smaganu veselībai Īslaicīgai ārstēšanai. Palīdz jutīgu smaganu gadījumos, samazina zobu aplikuma veidošanos, atjauno smaganu audus līdz veselīgam stāvoklim. Dubulta pretaplikuma sistēma.TIKAI PIEAUGUŠAJIEM. ĀRĒJAI LIETOŠANAI. NENORĪT.

GUM® Caries Protect
Līnija ikdienas lietošanai

Līnija katrai dienai, mutes veselības veicināšanai. Pilnīga zobu aizsardzības sistēma. Izomalts palīdz palielināt fluorīdu athēziju zobu virsmām un uzlabo emaljas mineralizāciju. Fluorīdi un cinka oksīds stiprina un aizsargā dentīna sakni veidojošo virsmu, palielina dentīna pretošanos spēju pret skābju iedarbību un mazina kalcija zudumu. Vitamīns E un Pro-vitamīns B5 palīdz uzturēt smaganas veselīgas un nostiprina zobus. Pieaugušajiem un bērniem vecākiem par 6 gadiem.

GUM® HaliControl™

Nodrošina pret nepatīkamu elpu.

GUM® Aftamed
Iedarbīgi pret brūcēm mutē (aftām)

 - NOVĒRŠ SĀPES
 - ĀTRI ATVIEGLO SĀPES
Produkts veido mukoadhezīvu matricu, kuras sastāvā ir īpašas šķiedras – polikarbofili, kas piesaistoties gļotādas audiem veido mitrinošu plēvīti un aizsargā bojāto vietu.
 - ATJAUNO
 - ĀTRI DZIEDĒ UN ATJAUNO  BOJĀTOS AUDUS
Hialurona skābe aktivizē un paātrina dabīgo dzīšanu bojātajos audos.
 - AIZSARGĀ
 - NOVĒRŠ JAUNU BRŪČU VEIDOŠANOS
Pateicoties biotehnoloģiskajam procesam hialurona skābe lietošanas laikā nostiprina mutes mīksto audu aizsargspējas. 

GUM® KIDS
Bērnu līnija

Produktu līnija, kas nodrošina augstāku remineralizāciju, nodrošina progresīvu zobu saslimšanu profilaksi un aizsargā no skābju erozijām, bez paaugstinātas fluorīdu devas.
Fluorīdi + Izomalts = Unikāla formula, kas paaugstina emaljas remineralizāciju.